Konsultacje totalnej biologii

Konsultacje totalnej biologii

Czym jest Totalna Biologia?

Za ojca Totalnej Biologii uznawany jest francuski onkolog Claude Sabbah, przy czym jej podstawy stworzył Ryke Geerd Hamer,
jego nauczyciel, twórca Nowej Medycyny Germańskiej.

Totalna Biologia jest syntezą wielu badań i obserwacji zaczerpniętych z badań nad komunikacją międzykomórkową dotyczącą przenoszenia emocji prof. Bruce’a Liptona, biologicznych praw rządzących światem fauny i flory, Biologicznych Komórkowych Cykli Pamięciowych wg M. Frechet'a, elementów psychoonkologii, psychoneuroimmunologii, psychogenealogii i symbolizmu.

Zadaniem totalnej biologii jest odnalezienie klucza do znalezienia przyczyny choroby, a następnie jej usunięcie. Jedna z głównych tez koncepcji Totalnej Biologii mówi o tym, że choroba nie jest błędem natury lecz najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby utrzymać organizm przy życiu. Nasz mózg nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków - będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut.

Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Wiedza Totalnej Biologii pomaga zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości.

W czasie konsultacji

  Dowiesz się, co powoduje choroby, jakie są podstawowe czynniki wywołujące większość chorób przewlekłych.

  Dowiesz się, czym jest syndrom Dirka Hammera (syndrom DHS) i czy jest on powtarzalny w schemacie chorowania.

  Poznasz funkcjonowanie 5 praw natury rządzących naszą fizjologią i zdrowiem.

  Dowiesz się, jak rozwiązywać konflikty, a następnie sobie z nimi radzić. Choroba jest tylko czubkiem góry lodowej. Pod taflą wody znajdziemy całą masę przekonań, lęków, fobii, obaw, niezałatwionych spraw, niezamkniętych relacji z przeszłości.

  Otrzymasz pomoce dydaktyczne i praktyczne wskazówki niezbędne w procesie poprawy zdrowia.

  Otrzymasz wskazówki dietetyczne wraz z kompleksową suplementacją.

Przed spotkaniem z konsultantem

Zapraszamy do wypełnienia ankiety oraz odesłanie jej 7 dni przed terminem umówionej wizyty na adres mailowy: prosymetria@gmail.com

Konsultacja Totalnej Biologii - ankieta

Cennik
Referencje

Jowita

Mój problem związany był z podejrzeniem zmian w węzłach chłonnych oraz licznymi zmianami w lewej piersi (dlatego  miałam skierowanie na biopsje w celu dokładnej diagnozy i weryfikacji). O metodzie  totalnej biologii dowiedziałam się od Pauliny, podczas naszych treningów. Alternatywy szukałam, ponieważ uważam, że przed podjęciem jakiejkolwiek ważnej decyzji, w każdym obszarze życia należy zdobyć jak […]

0 komentarzy

Zobacz wszystkie