Metamorfozy

Poznaj opinie klientów

 • Rozstęp mięśnia prostego brzucha po porodzie – Marta

  Rozstęp mięśnia prostego brzucha po porodzie – Marta

  Często nie dowierzacie jakie efekty można osiągnąć podczas pracy na treningach personalnych-tutaj kolejny przykład 1 trening personalny, 1 proste ćwiczenie do domu, 1 terapia mobilizacji blizny. Efekt jak na załączonym obrazku zdjęcie nr 2 pokazuje efekt po 1 treningu gdzie pokazana została właściwa praca dna miednicy, mm poprzecznego, oddech – Klientka ćwiczyła postawę zaledwie kilka …Czytaj dalej »
 • Rozstęp mięśnia prostego brzucha – Agnieszka

  Rozstęp mięśnia prostego brzucha – Agnieszka

  Przedstawiam ponad miesięczna prace Klientki z rozstępem mięśnia prostego brzucha (2 palce), dodatkowo zgłaszała bóle kręgosłupa i problemy z układem pokarmowym. Rozstęp został całkowicie zamknięty, bóle ustąpiły- zauważalna poprawa w wyglądzie i napięciu brzucha- zmniejszenie obwodu brzucha o 6 cm, resztę dopracujemy dieta. Klienta po dwóch cesarskich cięciach. Gratulacje👌👍👍👍👍 Opinia samej Klientki: “O Tym wspaniałym …Czytaj dalej »
 • Klientka Beatka- redukcja wagi po porodzie (-19kg)

  Klientka Beatka- redukcja wagi po porodzie (-19kg)

  Beatka zgłosiła się do Studia 3 miesiące po porodzie metodą cesarskiego cięcia, w trakcie całego procesu współpracowała z Naszą osteopatką Gabrysią z powodu problemów bólowych kręgosłupa i dna miednicy. Oto jej 4 miesięczna metamorfoza po porodzie. Na wadze 19 kilo mniej, w obwodzie brzucha -16 cm, biodra -20 cm, ramiona -10cm. Trening 1 raz w …Czytaj dalej »
 • Klientka Kinga- rozstęp mięśnia prostego brzucha po ciąży bliźniaczej

  Klientka Kinga- rozstęp mięśnia prostego brzucha po ciąży bliźniaczej

  Kinga zgłosiła się  do Studia po ok 4 miesiącach pracy w domu, pomimo dużej wiedzy instruktorskiej brzuch nie wracał do naturalnego wyglądu sprzed ciąży. Kinga uczestniczyła w 5 treningach postnatal (grupowych) skierowanych dla Kobiet po porodzie. Poniżej dokumentacja zdjęciowa z jej pracy w domu, oraz w  Studiu. Gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych efektów!Czytaj dalej »
 • Klientka Kasia- rozstęp mięśnia prostego i redukcja wagi -4kg po porodzie

  Klientka Kasia- rozstęp mięśnia prostego i redukcja wagi -4kg po porodzie

  Klientka zgłosiła się 3 miesiące po trzecim porodzie metodą cesarskiego cięcia z problemem ciągle wypukłego brzucha, dodatkowo zgłaszała ogromne dolegliwości bólowe w karku, odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa. Rozstęp mięśnia prostego brzucha – 2 miesiące pracy z niepełnym planem żywienia! Czyli 8 treningów 2 razy w tygodniu. W obwodzie -9cm, Rozstęp stwierdzony na ok. 5 …Czytaj dalej »
 • Klientka Madzia – rozstęp mięśnia prostego brzucha po porodzie, utrata wagi

  Klientka Madzia – rozstęp mięśnia prostego brzucha po porodzie, utrata wagi

  Kolejna metamorfoza Klientki Madzi i jej ciężka 5 miesięczna praca- dysfunkcja w postaci braku zamknięcia rozstępu mięśnia prostego brzucha (ok 4 palców). Madzia zgłosiła się do Studia ponad 2 lata po porodzie metodą cesarskiego cięcia. Zgłaszała także dolegliwości pokarmowe i skórne (stwierdzona łuszczyca) w związku z czym otrzymała kompletny plan  żywieniowy.  W czasie pracy w …Czytaj dalej »
 • Klientka ADA – redukcja wagi po porodzie (-10kg)

  Klientka ADA – redukcja wagi po porodzie (-10kg)

  Kolejna metamorfoza- trening rozpoczęty 2 miesiące po porodzie naturalnym, praca indywidualna z ADĄ przez 3 miesiące wraz ze wsparciem żywieniowym. Celem klientki było zmniejszenie wagi i zniwelowanie dolegliwości bólowych kolan. Cel osiągnięty na 110%%% 😆😆😆😆😆👍👍👍👍👍Na wadzie -10kg, zmniejszenie obwodów w całym ciele- brzuch przez pępek -9 cm ( łącznie w obwodach -38 cm), zniwelowanie tkanki …Czytaj dalej »
 • Klientka Ewelina- rozstęp mięśnia prostego brzucha po porodzie

  Klientka Ewelina- rozstęp mięśnia prostego brzucha po porodzie

  Jeden miesiąc pracy z rozstępem mięśnia prostego brzucha 4 miesiące po porodzie Klientka odbyła 3 treningi personalne, 3 treningi postnatal w Studiu. Efekt Rozstęp z 3 palców zmniejszył się na 1,5 palca. Klientka dodatkowo ma skoliozę, dzięki treningowi zmniejszyły się bóle kręgosłupa, dodatkowo podziekowanie za ogromne wsparcie dla naszej Osteopatki Gabrysi Zając, która mobilizowała bliznę …Czytaj dalej »
 • Monika- redukcja wagi, spadek w obwodach (-12kg)

  Monika- redukcja wagi, spadek w obwodach (-12kg)

  Witajcie  moja duma Monika- pracujemy razem 7 miesięcy, pokłony i podziw dla wytrwałości mojej Klientki. Naszym celem była  redukcja wagi, założenie rozmiaru 40, wypracowanie nawyku systematyczności oraz zmiana nawyków żywieniowych. Od czerwca 2016 r udało nam się zgubić ponad 12 kilogramów, w obwodach: klatka -11 cm, talia -8 cm, brzuch na wysokości pępka -20 cm!!!!!, …Czytaj dalej »
 • Klientka Agnieszka – wzmocnienia ciała, poprawa postawy ciała, zniwelowanie problemu NT

  Klientka Agnieszka – wzmocnienia ciała, poprawa postawy ciała, zniwelowanie problemu NT

  Chciałabym Wam przedstawić moją Klientkę, naszym celem treningowym jest przygotowanie organizmu do ciąży, poprawa postawy ciała i wyglądu dolnej części brzucha. Zdjęcie przedstawione poniżej zostało zrobione przed treningami i po 8 sesjach treningowych na reformerze. Klientka wcześniej trenowała na siłowni, jednak trening ten powodował problemy nietrzymania moczu. Po wstępnej konsultacji okazało się, że aktywizuje ona …Czytaj dalej »
 • Klientka Patrycja po porodzie – rozstęp mięśnia prostego, bóle kręgosłupa

  Klientka Patrycja po porodzie – rozstęp mięśnia prostego, bóle kręgosłupa

  Przedstawiam Wam 2 miesięczną przemianę mojej Klientki, obecnie w marcu mija 5 miesięcy od porodu metodą cesarskiego cięcia. Naszym celem jest  redukcja wagi i ujędrnienie ciała, zmniejszenie rozstępów, zamknięcie rozstępu mięśnia prostego  brzucha. Na ten moment młoda Mama ma o 5kg mniej  na wadze, w obwodach klatka piersiowa – 8 cm, talia -10 cm, brzuch …Czytaj dalej »
 • Bartek- zmiana nawyków żywieniowych

  Bartek- zmiana nawyków żywieniowych

  Opinia i referencje od Bartka dziękuję, pamiętaj, że największą prace wykonałeś Ty ! zmieniając nie tylko sposób odżywiania ale w pewnym stopniu swoją mentalność i stereotypy. Podziękowanie dla Agata Lubera to dzięki jej profesjonalizmowi Bartek ma trening siłowy na najwyższym poziomie w Tarnowie Z Bartkiem pracujemy ponad 2 miesiące, doradzam mu w kwestiach zdrowego odżywiania. …Czytaj dalej »
 • Madzia – modelowanie sylwetki

  Madzia – modelowanie sylwetki

  Opinia Madzi i jej efekty — 3 miesiące ciężkiej pracy ze mną w kwestiach diety i ze swoim trenerem Agatką na siłowni. Sami ocencie efekty, like by dodać jej motywacji na dalsze miesiące!!! Pas na wysokości pępka -4,5 cm, biodra -2 cm, uda -2cm, ramię -1 cm i zupełnie inna proporcja ciała. Brawo! Dieta- a …Czytaj dalej »
 • Dorotka- trening po porodzie (-12kg)

  Dorotka- trening po porodzie (-12kg)

  Przedstawiam Wam Dorotkę trafiła do mnie w styczniu i była wtedy dokładnie 3 miesiące po porodzie. Oto efekty jej ciężkiej pracy:  waga spadła z 81,4 na 69 kg czyli —12 kg! Obwody: talia -4cm, pas na wysokości pępka -11 cm, biodra -9 cm, uda -5 cm, ramię i 3,5cm. Mamy teraz nowy cel 60 kg:), …Czytaj dalej »
 • Pani Renata- trening i dieta po porodzie

  Pani Renata- trening i dieta po porodzie

  Z Panią Renatą  rozpoczęłam współprace  w grudniu 2015 r., nasze cele wymagają jeszcze sporo wysiłku. Efekty jej pracy wyglądają następująco: Waga  -10kg Obwody: pas- 13cm; talia -7 cm; klatka-4cm; biodra -8cm; uda-5cm; ramiona-1cm, jest to głównie zasługa właściwie dobranej diety, nie rozpoczęłyśmy  jeszcze właściwych treningów 😀 PROSZĘ O OPINIĘ  I ODPOWIEDZ NA KILKA PYTAŃ: 1) …Czytaj dalej »
 • Klientka – Madzia trening po porodzie

  Klientka – Madzia trening po porodzie

  Z Madzią  miałam przyjemność spotkać się na początku września, pracowałyśmy 2 miesiące systematycznie. Klientka zgłosiła się 3 miesiące po drugim porodzie siłami natury. W ciągu  tego czasu waga spadła o ponad 7 kg, obwody znacznie się zmniejszyły, brzuch spłaszczył się. Przed nami sporo pracy, ale efekty treningów i diety widać gołym okiem, gratulacje przy dwójce …Czytaj dalej »
 • Moi Klienci – Sabinka 3 miesiące po porodzie

  Moi Klienci – Sabinka 3 miesiące po porodzie

  Z Sabinką rozpoczęłam współpracę 1 listopada, dokładnie 3 miesiące po porodzie przez cesarskie cięcie- to jej 2 poród tą metodą, naszym celem treningowym było zmniejszenie obwodu brzucha i ud oraz poprawa ogólnej kondycji. Jak widać na zdjęciu poniżej cel osiągnięty w 80 %- nastąpiła znaczna poprawa wyglądu brzucha- dzięki specjalnie dobranej diecie oraz prostym zabiegom …Czytaj dalej »
 • Moja metamorfoza – 3,5 mc. po porodzie

  Moja metamorfoza – 3,5 mc. po porodzie

  W trakcie ciąży waga wzrosła na plus o 20 kg, po porodzie spadła o niecałe 10kg, odbudowa  formy nadal trwa – chodzi głównie o wymodelowanie sylwetki (brzuch,pośladki, ramiona). W tej chwili  pozostał 1 kg do wagi sprzed ciąży, jeśli proporcje zostaną odbudowane, odzyskam siłe, wzmocnię stabilizację i równowagę – cel zostanie osiągniety 🙂Czytaj dalej »
 • Monika – osteoporoza

  Monika – osteoporoza

  Idealny przykład w jaki sposób może zmienić się postawa, a przede wszystkim świadomość ciała po miesiącu pracy metodą Pilates’a. Na zdjęciu Monia, diagnoza – osteoporoza. Celem treningowym było przeciwdziałania skutkom utraty masy kostnej, zwiększenie siły mięśniowej, przyrost masy mięśniowej. Jest progres, choć przed nami sporo pracy. Opinia Klientki: Na ofertę Pauliny trafiłam całkiem przypadkowo…i w …Czytaj dalej »
 • Beata rozstęp kresy – 9 miesięcy po porodzie

  Beata rozstęp kresy – 9 miesięcy po porodzie

  Beatka pracowała ze mną  3 tygodnie – klientka jest 9 miesięcy po porodzie, jej największym problemem  była separacja kresy białej i wygląd brzucha,  w ciągu miesiąca treningów  kresa zeszła się o 1 cm poza tym odpowiednio dobrana dieta spowodowała znaczne zmniejszenie obwodu brzucha, co było naszym głównym celem treningowym. Opinia Klientki: Wspaniały człowiek angażujący się …Czytaj dalej »
 • Klientka Justyna – trening online

  Klientka Justyna – trening online

  Referencje od Justyny- pracowałyśmy dokładnie 4 tygodnie. Celem treningowym było: zmniejszenie obwodu brzucha, wzmocnienie i ujędrnienie ramion, nóg, pośladków. Efekty naszej pracy to utrata na wadze 2 kg- chociaż to nie był nasz główny cel treningowy oraz spadki w obwodach : ramiona  -2  cm, talia – 4  cm, -uda -4cm, łydka -1cm. 😀 A oto …Czytaj dalej »
 • Justyna- trening w ciąży

  Justyna- trening w ciąży

 • Moi klienci – pani Agata

  Moi klienci – pani Agata

  „ Uczestniczyłam w dwóch rodzajach zajęć Pani Pauliny: indywidualnych i w pilatesie w grupie. Pilates – prowadzony z naciskiem na dokładność wykonywania ćwiczeń, za każdym razem inny ich zestaw, bardzo często z różnym sprzętem, co uatrakcyjniało dodatkowo zajęcia. Atmosfera – relaksu,  a zarazem wzrastającej świadomości własnego ciała. Ćwiczenia dla tych, którzy chcą się rozciągnąć, trochę …Czytaj dalej »
 • Moi klienci – Gosia

  Moi klienci – Gosia

  Efekty pracy Gosi – po 1 miesiącu utrata 3 kg, duży spadek w obwodach: – klatka piersiowa (-5cm) – ramię (-2cm) – talia najwęższa miara (-4cm) – brzuch najszersza miara ( -10cm) – uda (-3cm) dodatkowo Gosia wzmocniła siłę swoich mięśni.      Czytaj dalej »
 • Moi klienci – Ewa

  Moi klienci – Ewa

  Referencje od Ewki, pracowałyśmy nad wzmocnieniem mięśni środka, a w późniejszym czasie nad kondycją od września 2014r. Cały wysiłek, który Ewcia włożyłaś w treningi jest ogromny!!!! nie wspominając, że działasz jak Mój Motywator. Trzymam za Ciebie mocno kciuki ponieważ dalej jest wiele do zrobienia:). A oto parę słów jak Ewa ocenia efekty naszej pracy i …Czytaj dalej »
 • Moi klienci – pani Małgosia

  Moi klienci – pani Małgosia

  Kilka słów od Pani Małgosi na temat treningów personalnych metodą Pilates’a. Zdjęcia które Wam to fotografie z początku naszej współpracy. W różowej koszulce – przed treningami na konsultacji próbnej, w szarej – po zaledwie miesiącu pracy. Celem naszych spotkań była poprawa świadomości ciała, wzmocnienie siły mięśniowej, a także zmniejszenie dolegliwości bólowych. Wtajemniczeni dostrzegą na zdjęciach …Czytaj dalej »