Polecane suplementy

Polecane suplementy

Witajcie!

W obecnym czasie szukamy alternatywy dla leków. W krótkim zestawieniu pokażę Wam 3 produkty, które stosuję ja i moja rodzina od 2 lat. W tym czasie wyleczyłam się z insulinooporności, wzmocniłam organizm, uszczelniając jelita, oczyściłam wątrobę, pozbyłam się alergii pokarmowych. Efekty stosowania tych 3 suplementów dały większy efekt niż restrykcyjna dietoterapia i bardzo droga suplementacja ze Stanów Zjednoczonych.

Polecam zieloną żywność i aktywne biologicznie soki: Chlorella Green Ways, Młody Jęczmień oraz Alfa Active.

O szczegóły i możliwości zakupu polecanych przez mnie produktów pytaj w Studiu ProSymetria.
Zapraszam!

Paulina Taraszka

Chlorella Green Ways

Chlorella jest najbogatszym źródłem chlorofilu na naszej planecie.

Substancja ta jest zawarta w środkowej części ściany komórkowej Chlorelli pyrenoidosy. Błonnik chlorelli ma dzięki sporopoleninie wyjątkowe działanie. Ściany komórkowe nieodwracalnie wiążą ze sobą substancje toksyczne, które są potem wydalane z organizmu drogą naturalną.

Chlorofil

Rośliny dzięki chlorofilowi żyją i oddychają, u ludzi chlorella poprawia obraz krwi, przyspiesza gojenie ran i chroni przed stanami zapalnymi. Poprawia także dotlenienie organizmu, przez co zapobiega powstawaniu środowiska infekcyjnego. Zielony barwnik przechowuje energię słoneczną, która przekazuje nam mądrość i miłość. Chlorella zawiera aminokwas tryptofan, z którego wytwarza się serotonina, hormon radości i szczęścia. Wieczorem organizm przekształca serotoninę w melatoninę i lepiej zasypiamy.

Chlorellin

Chlorella działa jak probiotyk i wykazuje właściwości antybakteryjne. Zawiera substancję nazwaną chlorellinem, która jest naturalnym antybiotykiem. W czosnku podobnie antybiotycznie działają substancje allicyna i ajoen. W odróżnieniu od antybiotyków chemicznych chlorellin przeciwdziała tylko organizmom patogennym, nie uszkadzając mikroflory trawiennej.

CGF

Dr Fujimaki z Japonii wyizolował z chlorelli czynnik wzrostu nazwany CGF . Ma on wyraźne działanie odmładzające i wzmacniające, działa silnie „probiotycznie”, tzn. zwiększa szybkość wzrostu i jakość życia mikroflory jelit (ale także pochwy). Stosując chlorellę, stwarzamy warunki do wzrostu korzystnych kultur bakteryjnych, które chronią nas przed chorobami cywilizacyjnymi, np. przed grzybicami.

W procesie produkcji Chlorelii Green Ways dba się o zachowanie maksymalnej zawartości substancji czynnych i o to, aby substancje te były jak najlepiej wchłanialne i dostępne dla organizmu. Przyczynia się do tego metoda suszenia rozpyłowego Chlorelii Green Ways (STEAM), podczas którego dochodzi do dezintegracji ściany komórkowej. Metoda ta gwarantuje wysoką wchłanialność substancji odżywczych (co najmniej 80%). Chlorella GW nie zawiera żadnych domieszek, chodzi o całkowicie czysty produkt.

Opakowanie zawiera 1320 tabletek (3x440) po 250 mg.

Młody Jęczmień

Młody jęczmień jest czystym, enzymatycznie żywym napojem pełnym witamin, składników mineralnych, mikroelementów i aminokwasów. Jest przetwarzany w tak delikatny sposób, że zawiera cały zakres żywych enzymów. Liście zostają zebrane, opłukane, wytłoczone, a uzyskany ekstrakt suszy się przez 2 minuty w temperaturze tylko 31° C. W ten sposób powstaje w 100% czysty i niepasteryzowany proszek do przygotowywania żywego soku o przyjemnym smaku.

Młody jęczmień zawiera 25 razy więcej potasu niż pszenica, 37 razy więcej wapnia, ponad 2 razy więcej magnezu, 5 razy więcej żelaza, ale o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje się w większości pokarmów. Zawiera także znaczną ilość manganu i cynku.

Młody jęczmień przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Jest 2 razy skuteczniejszym niż szpinak, najbardziej całościowym produktem zasadotwórczym. Młody jęczmień zawiera witaminy, które aktywują enzymy pomagające w zapobieganiu chorobom i stanom patologicznym. Młody jęczmień ma wysoką zawartość betakarotenu, witaminy C, E i witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B.

Opakowanie zawiera 250 g Młodego jęczmienia (250 dawek).

Alfa Active

Dzięki zastosowanej technologii ujemnej jonizacji koncentrat jest aktywnie czynny, dzięki czemu zachowuje właściwości świeżo wyciśniętego soku. Zapewnia to żywotność substancji czynnych oraz ich przyswajalność na poziomie powyżej 93%.

Skład soku:

ARONIA - Siła Antycyjanów

Posiada olbrzymią zawartości polifenoli (zarówno flawonoidów, jak i kwasów fenolowych) oraz witamin (kwas foliowy, kwas askrobiowy, witamina B2

CZARNA PORZECZKA - Moc Polifenoli

Zawiera cenne kwasy organiczne (88% to kwas cytrynowy, 12% to kwas jabłkowy), pektyny, olejki eteryczne, garbniki, przeciwnowotworowy karotenoid luteiny, witaminę C (100-300 mg/100g), rutynę, witaminy: B1, B2, B6, PP, K, prowitaminy A, potas, sód, wapń, fosfor, siarkę, magnez, żelazo, cynk, miedź, bor, jod, kobalt, molibden i mangan. Czarna porzeczka to główne źródło polifenoli.

MIÓD - Obfitość 78 Żywych Enzymów

W miodzie znajdują się kwasy organiczne i białka. Żeby miód mógł w pełni wykazać swoje działanie przeciwbakteryjne, nie może zostać ogrzany powyżej 30 stopni Celsjusza.

KWAS BURSZTYNOWY - Najlepszy Adaptogen

Posiada SZCZEGÓLNĄ WŁAŚCIWOŚĆ - gromadzi się jedynie w tkankach obciążonych substancjami szkodliwymi, np. drzewa wytwarzają kwas bursztynowy (żywicę) w chorych, uszkodzonych miejscach. W 20 ml Alfa Aktiv znajduje się ok. 10 mg kwasu bursztynowego.

WITAMINY I MINERAŁY - Niezbędne Substraty Procesów Biochemicznych

Opakowanie składa się z 30 butelek o pojemności 20 ml.