Dla kobiet w ciąży i po porodzieNajnowsze artykułyPrzykładowe plany treningowe

Rewolucyjny system do ćwiczeń i reedukacji mięśni dna miednicy.

Pierwszy na świecie, rewolucyjny system do ćwiczeń i reedukacji mięśni dna miednicy z wizualizacją na ekranie Twojego smartfona. Od teraz ćwiczenia przestają być nudne!!!
kGoal może mierzyć i analizować informacje takie jak siła skurczu mięśni oraz wytrzymałość, a także zapisywać historię ćwiczeń. Obserwując postępy pozwoli lepiej zrozumieć Ci Twoje ciało i zoptymalizować kondycję.
Do ćwiczeń mięśni dna miednicy (MDM) wykorzystywana jest ciśnieniowa bezprzewodowa sonda dopochwowa „kGoal” wykonana z miękkiego silikonu, która za pomocą bluetooth łączy się ze specjalnie opracowaną aplikacją na smartfon. W czasie wykonywania opracowanego zestawu ćwiczeń́, pacjentka obserwuje na ekranie swojego telefonu lub na monitorze w gabinecie fizjoterapii działanie swoich mięśni dna miednicy. Ćwiczenie mięśni dna miednicy odbywa się z zastosowaniem biofeedbacku (biologicznego sprzężenia zwrotnego), który znacznie może podnieść efektywność, atrakcyjność i motywację do treningu.
Mięśnie kegla są niezwykle ważne dla kobiet. Odgrywają znaczącą rolę przy porodzie, ale również podczas całej ciąży. Odpowiednio wyćwiczone pozwalają lepiej przetrwać ten trudny okres. Kontrolują także pęcherz. Pozwalają uniknąć nietrzymania moczu, które często wynika ze stresów życia codziennego, powikłań po porodzie czy po prostu ze względu na starzenie organizmu.
Mięśnie te, jako że znajdują się w dnie miednicy, zapewniają stabilność samej miednicy jak i dolnej części kręgosłupa. Słabo wyćwiczone mogą być przyczyną bólów dolnego odcinka pleców. Kolejnym bardzo przyjemnym skutkiem regularnych ćwiczeń jest fakt intensyfikacji doznań ze stosunków seksualnych.

Uwaga Panowie:)
Mężczyźni też mają mięsień kegla i to on jest odpowiedzialny za kontrolę męskich spraw. W związku z tym i panom udało się zaoferować oddzielny gadżet . Na szczęście mowa o zewnętrznym modelu, który przypomina rodzaj mini siedziska- umieszczamy go pod „siedzeniem”. Specjalna warstwa czujników ma wykrywać pracę męskich mięśni kegla i pozwalać na odpowiedni zestaw ćwiczeń.
Jeśli masz problem z napięciem mięśni, jesteś  w ciąży lub po porodzie, występuje u Ciebie nietrzymanie moczu, czy po prostu chcesz jak najdłużej utrzymać swoją kobiecość.  Zapraszam do kontaktu, dobiorę dla Ciebie odpowiedni zestaw ćwiczeń i nauczę Cię korzystać z kGoal!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *