Koncert gong & misy

Koncert gong & misy

Zajęcia grupowe z wykorzystaniem gongu, mis tybetańskich, dzwonków koshi. Koncert odbywa się raz w miesiącu w godzinach wieczornych.

Masaż wykonywany jest przez wykwalifikowanych trenerów terapeutycznego oddziaływania dźwiękiem misami wg tradycyjnego przekazu himalajskiego.
Sprzęt wykorzystywany w Studiu wykonany jest z materiałów najlepszej jakości – misy i gongi zostały sprowadzone z NEPALU.

Ilość miejsc ograniczona do 12 osób. Konieczna rezerwacja miejsca. Koszt uczestnictwa w koncercie to 20 zł od osoby.

Gong to instrument pochodzący z epoki brązu. Starożytni uważali, że poprzez wibrację można przekazać uniwersalną energię życiową. Gong posiada silne, harmonizujące działanie, podczas którego ciało człowieka odpręża się, relaksuje, następuję odnowa komórek w całym organizmie. Ma bardzo pozytywne działanie na mózg człowieka, równoważąc pracę obu półkul mózgowych. Dzięki temu nasz mózg może szybko i łatwo spowolnić swoją pracę, a w rezultacie osiągnąć stan głębokiego relaksu. Następstwem takiego działania jest redukcja skutków codziennego stresu, obniżenie napięcia mięśniowego, poprawa działania układu krążenia, uwolnienie organizmu z toksyn i wiele innych. W sferze psychicznej, relaks przy dźwiękach gongu pozwala na złagodzenie silnych stanów emocjonalnych, poprawę samopoczucia i poczucia własnej wartości.

Relaks odbywa się w swobodnej pozycji leżącej na macie, z zamkniętymi oczami. Mile widziany luźny strój bez metalowych elementów.