rekomendacje

Klientka Justyna – trening online

Referencje od Justyny- pracowałyśmy dokładnie 4 tygodnie. Celem treningowym było: zmniejszenie obwodu brzucha, wzmocnienie i ujędrnienie ramion, nóg, pośladków. Efekty naszej pracy to utrata na wadze 2 kg- chociaż to nie był nasz główny cel treningowy oraz spadki w obwodach : ramiona  -2  cm, talia – 4  cm, -uda -4cm, łydka -1cm. 😀

A oto opinia Justyny na temat naszej współpracy:

“Bardzo gorąco zachęcam do korzystania z treningów Pauliny! Jak się okazuję trening online przynosi efekty ! I to jeszcze jakie, przez 4 tygodnie współpracy osiągnęłam swój cel. Nauczyłam się jeść zdrowo i regularnie Na pierwsze wizycie organizacyjnej czułam się prawie jak u lekarza, Paulina ma niesamowitą wiedzę, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Dzięki internetowej opiece Pauliny nie poprzestałam na 1 treningu ale wykonałam wszystkie ponieważ miałam do tego odpowiednią motywację i wsparcie ! Najważniejsze było to że po każdym tygodniu było widać efekty które cieszą najbardziej i motywują do pracy! Bardzo różnorodne ćwiczenia, wyjaśnione dokładnie jak poprawnie je wykonywać, jak oddychać. Dobrze zorganizowany skrypt, po wejściu na siłownie w skrypcie miałam wszystko rozpisane, potrzebne rzeczy na dany trening, co chyba najbardziej mnie cieszyło to przygotowywanie sobie po kolei każdej „stacji” z danym ćwiczeniem. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki Paulinie polubiłam ćwiczenia z hantelkami, ketlami, talerzem i piłką. AA i nie łapią mnie już skurcze łydek ! 🙂 to chyba przez tą kawę 🙂 teraz mam spokój 🙂Dziękuje Paulinko za ten miesiąc ! dzięki tobie mam motywacje do dalszego ćwiczenia, i jedzenia zdrowo 🙂 Pozdrawiam :*”

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.