rekomendacje

Pani Agata

„Uczestniczyłam w dwóch rodzajach zajęć Pani Pauliny: indywidualnych i w pilatesie w grupie.
Pilates – prowadzony z naciskiem na dokładność wykonywania ćwiczeń, za każdym razem inny ich zestaw, bardzo często z różnym sprzętem, co uatrakcyjniało dodatkowo zajęcia. Atmosfera – relaksu,  a zarazem wzrastającej świadomości własnego ciała. Ćwiczenia dla tych, którzy chcą się rozciągnąć, trochę wzmocnić, ale bez forsowania się.
Zajęcia indywidualne – chodziłam na nie ponad pół roku. Rozpoczęły się od dokładnej analizy problemów mojego ciała i programu, jak sobie z nimi poradzić. Świetnie i dokładnie przygotowane każde zajęcia. Podobało mi się indywidualne podejście Pani Pauliny oraz wszechstronna wiedza i stosowanie różnych metod (rozciągania, rozluźniania, oddechowe, masażu). Po tych zajęciach poprawiła się  moja postawa, umiem już radzić sobie z pojawiającymi się problemami (szczególnie spięciem mięśni). Polecam – te zajęcia uczą świadomości poszczególnych partii ciała, a nawet poszczególnych mięśni.”

Pozdrawiam,
Agata Kowal

 

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.