rekomendacje

Ewa

Referencje od Ewki, pracowałyśmy nad wzmocnieniem mięśni środka, a w późniejszym czasie nad kondycją od września 2014r. Cały wysiłek, który Ewcia włożyłaś w treningi jest ogromny!!!! nie wspominając, że działasz jak Mój Motywator. Trzymam za Ciebie mocno kciuki ponieważ dalej jest wiele do zrobienia:).
A oto parę słów jak Ewa ocenia efekty naszej pracy i moją skromną osobę – jako Trenera
” Jestem z efektu zadowolona. Bardzo zależało mi na utracie centymetrów:) mniej zależało mi na utracie wagi pewnie dlatego, że wiedziałam, że nie będzie mi łatwo zrezygnować z ” niezdrowego” jedzenia. Obiecuje sobie i Paulince?, że w końcu się zmobilizuje i przejdę na zdrowe jedzenie, żeby wzmocnić efekt mojej pracy! Super się z Tobą ćwiczy wiesz o czym mówię? dobrze mieć osobę, która mnie mobilizuje i dopinguje do sukcesu. Pilnuje również, żebym czasem za mało nie zrobiła powtórzeń:). Najbardziej cieszę się ze zmniejszających “cm” w pasie i biuście:) Ja akurat mam problemy hormonalne i tłuszczyk odkładał mi się tam najbardziej? Podsumowując jestem zadowolona.”

 

 

 

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.