rekomendacje

Pani Małgosia

Kilka słów od Pani Małgosi na temat treningów personalnych metodą Pilates’a. Zdjęcia które Wam to fotografie z początku naszej współpracy. W różowej koszulce – przed treningami na konsultacji próbnej, w szarej – po zaledwie miesiącu pracy. Celem naszych spotkań była poprawa świadomości ciała, wzmocnienie siły mięśniowej, a także zmniejszenie dolegliwości bólowych. Wtajemniczeni dostrzegą na zdjęciach ogromną poprawę w trzymaniu postawy po bardzo krótkim okresie – zaledwie 1 miesiąc!!!. A tak opisuje swoje wrażenia po treningach moja Klientka 🙂
“Witam. Indywidualne treningi wniosły dla mnie wiele pozytywnych zmian . Nauczyłam się prawidłowo oddychać, potrafię kierować oddech do różnych części ciała, co wcześniej było dla mnie zupełną abstrakcją, nauczyłam się angażować mięśnie centrum podczas wydechu. Wiem jak słabe są moje mięśnie brzucha, co powoduje przeciążenia w okolicy kręgosłupa. Uświadomiłam sobie, że przy wykonywaniu pewnych ruchów angażowałam niewłaściwe mięśnie, Dzięki treningom pilates poprawiła się moja postawa, moja sylwetka stała się bardziej wyprostowana, otwarły się moje ramiona, mięśnie stały się mniej napięte , bardziej elastyczne i zarazem mocniejsze, Zmniejszyły się dolegliwości bólowe w okolicy mojego kręgosłupa. Po treningach czuje się zrelaksowana. Poprawiło się też moje ogólne samopoczucie . Zmobilizowałam się wykonywania w domu ćwiczeń rozciągających. Szczególnie przyjemne są dla mnie ćwiczenia z użyciem rollersa. Pozdrawiam.”
Czy można sobie życzyć jeszcze bardziej świadomego Klienta?

 

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.