rekomendacje

Klientka Kasia – rozstęp mięśnia prostego i redukcja wagi -4kg po porodzie

Klientka zgłosiła się 3 miesiące po trzecim porodzie metodą cesarskiego cięcia z problemem ciągle wypukłego brzucha, dodatkowo zgłaszała ogromne dolegliwości bólowe w karku, odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa.

Rozstęp mięśnia prostego brzucha – 2 miesiące pracy z niepełnym planem żywienia! Czyli 8 treningów 2 razy w tygodniu. W obwodzie -9cm, Rozstęp stwierdzony na ok. 5 palców u Klientki po 3 ciążach i porodach metodą cesarskiego cięcia. Po 1 miesiącu rozstęp zmniejszył się do 2. – 2,5 palca co już może być fizjologia !! Brzuch w obwodzie przez pępek -9cm.

Da sie da metodami oddechowymi, treningiem stabilizacji i ogromne dzięki dla Gabinet Terapii Manualnej Gabrysia Zając za wspomaganie pracy terapia mobilizacji blizny, osteopatia wraz z super dobranym kinesiotapinigiem Okazuje się ze każdy rozstęp wymaga innego klejenia i 1 aplikacja może uczynić cuda❤️❤️❤️❤️

Poniżej efekt po 3 miesiącach pracy- rozstęp na  1 palec, na wadze – 4kg.

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.