rekomendacje

Klientka Madzia – rozstęp mięśnia prostego brzucha po porodzie, utrata wagi

Kolejna metamorfoza Klientki Madzi i jej ciężka 5 miesięczna praca- dysfunkcja w postaci braku zamknięcia rozstępu mięśnia prostego brzucha (ok 4 palców). Madzia zgłosiła się do Studia ponad 2 lata po porodzie metodą cesarskiego cięcia. Zgłaszała także dolegliwości pokarmowe i skórne (stwierdzona łuszczyca) w związku z czym otrzymała kompletny plan  żywieniowy.  W czasie pracy w Studiu nastąpiły ogromne zmiany w postawie ciała , utrata 4 kg, zmniejszenie obwodu brzucha o 11 cm!!!!!!!. Warto pracować nawet 2 lata po porodzie ! Cały czas masz szansę na poprawę wyglądu brzucha i uniknięcie operacji. Polub i dodaj motywacji Mamom z tym problemem!

Zdjęcie po 6 indywidualnych sesjach treningowych.

Dokumentacja fotograficzna po 3 miesiącach

Poniżej dokładnie  1 miesiąc pracy.

 

Opinia samej Klientki:

“O Paulinie dowiedziałam się od koleżanki, która korzystała z jej usług. Okazała się chodzącą reklamą Pauliny. Długo zwlekałam z tym, żeby zadbać o swoje ciało. Kiedy poznałam Paulinę, jej ciepłe, profesjonalne i szerokie podejście do człowieka, wiedziałam, ze trafiłam na właściwą osobę. Paulina to trener w pełnym tego słowa znaczeniu – daje wielkie wsparcie na wielu płaszczyznach, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Trening z Paulina daje przyjemność i satysfakcje. Dieta (a właściwie zdrowy tryb życia), którą mi zaproponowała służy mojemu zdrowiu i jest inspiracją do wciąż nowych poszukiwań. Dzięki współpracy z Pauliną osiągam wciąż coraz więcej”.

Gratulacje i podziękowania za zaufanie!

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.