rekomendacje

Monika – osteoporoza

Idealny przykład w jaki sposób może zmienić się postawa, a przede wszystkim świadomość ciała po miesiącu pracy metodą Pilates’a. Na zdjęciu Monia, diagnoza – osteoporoza. Celem treningowym było przeciwdziałania skutkom utraty masy kostnej, zwiększenie siły mięśniowej, przyrost masy mięśniowej. Jest progres, choć przed nami sporo pracy.

Opinia Klientki:

Na ofertę Pauliny trafiłam całkiem przypadkowo…i w zasadzie nie byłam zdecydowana na trening indywidualny. Teraz mogę z całą pewnością powiedzieć ze była to jedna z moich najlepszych decyzji! Razem pracowałyśmy przez 2 miesiące i gdybym była w stanie to kontynuować nie zawahałabym się ani przez moment. Niestety moje studia uniemożliwiają mi to, dlatego też zamierzam z nią współpracować nadal droga mailową. Moim celem był wzrost tkanki mięśniowej, kostnej (cierpię na osteoporozę) i korekta postawy. Ze względu na mój stan zdrowia borykałam się z problemami z kręgosłupem, a moja wydolność była praktycznie zerowa.
Hmm…Rozpisałam się a miałam mówić o Paulinie….rewelacyjna trenerka, z doświadczeniem, solidna, pomocna. Przez niespełna 2 miesiące pomogła mi zmienić więcej niż udało mi się osiągnąć przez rok, a może i dwa. Oprócz tego naładowała mnie pozytywną energią i zmotywowała do dalszej pracy nad sobą. Zwiększyła się nie tylko moja motywacja ale i wydolność, bóle kręgosłupa znacznie się zmniejszyły. Wszystkie ćwiczenia były precyzyjnie opisane, a w razie wątpliwości zawsze mogłam liczyć na jej pomoc, poprosić o rade i oczywiście wsparcie. Dla mnie to było coś więcej niż trening…nawet w pewien sposób: terapia. Dziękuje Ci Paulino za to, a czytelnikom tego długaśnego posta z czystym sumieniem polecam i gwarantuje rewelacyjne efekty:) miłych treningów:)

 

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.