rekomendacje

Rozstęp mięśnia prostego brzucha – Agnieszka

Przedstawiam ponad miesięczna prace Klientki z rozstępem mięśnia prostego brzucha (2 palce), dodatkowo zgłaszała bóle kręgosłupa i problemy z układem pokarmowym. Rozstęp został całkowicie zamknięty, bóle ustąpiły- zauważalna poprawa w wyglądzie i napięciu brzucha- zmniejszenie obwodu brzucha o 6 cm, resztę dopracujemy dietą. Klienta po dwóch cesarskich cięciach. Gratulacje👌👍👍👍👍

Opinia samej Klientki: “O Tym wspaniałym miejscu dowiedziałam się od Pani Gabrysi Fizjoterapeutki. Szukałam pomocy przy rozejściu mięśni prostych brzucha. Lepiej trafić nie mogłam, treningi z Pauliną profesjonalne w miłej atmosferze, cierpliwie wszystko tłumaczy, koryguje. Poświęca bardzo dużo czasu również po za zajęciami (konsultacja diety, suplementów). Po treningach personalnych, bóle kręgosłupa się zmniejszyły, rozstęp jest zamknięty, a ja nauczyłam się korygować swoją postawę i jeszcze lepiej dbać o siebie. Polecam!”

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.