rekomendacje

Bartek – zmiana nawyków żywieniowych

Opinia i referencje od Bartka dziękuję, pamiętaj, że największą prace wykonałeś Ty ! zmieniając nie tylko sposób odżywiania ale w pewnym stopniu swoją mentalność i stereotypy. Podziękowanie dla Agata Lubera to dzięki jej profesjonalizmowi Bartek ma trening siłowy na najwyższym poziomie w Tarnowie.
Z Bartkiem pracujemy ponad 2 miesiące, doradzam mu w kwestiach zdrowego odżywiania. Bartek na co dzień trenuje siłowo. Naszym celem było zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Efekty naszej pracy to utrata ponad 4 kg bez spadki masy mięśniowej, zmniejszenie obwodu brzucha o 5 cm.
Kilka słów od Bartka:
Interesuję się sportem i tym co dookoła czyli m in. szeroko pojętym żywieniem, dietami itd. A do tej pory, miałem spore wątpliwości co jeść, kiedy, co przed co po treningu, jak ze śniadaniem co z kolacją. Tak naprawdę nie chodziło mi może o stricte konkretną dietę , a raczej wskazówki jak jeść zdrowo, jak nabrać przede wszystkim zdrowych, pozytywnych nawyków, nauczyć się pewnej systematyczności, co choćby przez dzienniczek który musiałem prowadzić sprawiło że bardzo szybko przyzwyczaiłem się do tego.
Trafiłem do Ciebie w momencie, w którym przede wszystkim mimo dużej aktywności, nie czułem się do końca dobrze, przede wszystkim miałem spore napady senności w ciągu dnia, brakowało mi energii.
Co do wizyty u Ciebie, od początku byłem pozytywnie nastawiony ( sam tego chciałem hehe), aczkolwiek po pierwszym wywiadzie i otrzymaniu planowanej diety pojawiły się pewne wątpliwości związane jednak z dużymi zmianami dla mnie i pytanie czy dam rade?. Przyzwyczajony do kawy z cukrem, kanapek do pracy, sporej ilości serów, nabiału, naglę musiałem zupełnie się przestawić.
Patrząc na to co jadłem, od razu zobaczyłaś że stąd biorą się u mnie moje dolegliwości m in senność.
Co do moich celów to przede wszystkim chciałem usystematyzować moje jedzenie co kiedy i jak, a w trakcie wizyty doszliśmy do wniosku że powonieniem stracić nadmiar tkanki tłuszczowej, mimo że nie byłem osobą która na pierwszy rzut oka tego potrzebuje.
Krótko podsumowując. Początek wprowadzenia zaleceń, diety nie był może łatwy, pierwsze dni byłem osłabiony ( brak bułeczek i cukru), natomiast bardzo szybko się przestawiłem, zacząłem przygotowywać sobie posiłki do pracy, jeść systematycznie. Przynajmniej w moim przypadku dość szybko się przestawiłem, co fajne z dnia na dzień odstawiłem zupełnie cukier, praktycznie nie jadam pieczywa.
Co najważniejsze dużo lepiej czuję się na co dzień, mam więcej energii, minęły problemy z napadami snu, przez systematyczne jedzenie nie mam nagłych napadów głodu, przestałem jeść słodycze ( wolę np. garść orzechów czy moreli)
Jeżeli chodzi o wagę straciłem przez niespełna 2 miesiące prawie 4,4 kg i co fajne nie tracąc przy tym masy mięśniowej !
Dodam tylko że bardzo fajny od razu złapałem kontakt z Tobą, co też wpływa na to jak podchodzi się później do zaleceń. Jesteś osobą którą w przystępny, zrozumiały sposób tłumaczy co powinienem zrobić dlaczego i co to nam powinno dać. I co też ważne, jeżeli pojawiają się pytania, wątpliwości Jesteś zawsze do dyspozycji.
Dodatkowo co bardzo ważne dostałem od Ciebie jasny plan, przedstawiający samą dietę, w moim przypadku ze względu na dużą aktywność pakiet podstawowych suplementów, witamin które powinien przyjmować, sporą dawkę różnych ciekawych informacji, przepisów, produktów które warto mieć w swojej szafce;)
Pełna Profeska.

 

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.