rekomendacje

Madzia – modelowanie sylwetki

Opinia Madzi i jej efekty — 3 miesiące ciężkiej pracy ze mną w kwestiach diety i ze swoim trenerem Agatką na siłowni. Sami oceńcie efekty, like by dodać jej motywacji na dalsze miesiące!!! Pas na wysokości pępka -4,5 cm, biodra -2 cm, uda -2cm, ramię -1 cm i zupełnie inna proporcja ciała. Brawo!

Dieta- a właściwie sposób odżywiania! Byłam wcześniej na dietach od “dietetyczek”- musiałam ważyć jedzenie, liczyć czas między posiłkami i co najgorsze chodzić głodna. I tego też obawiałam się idąc do Pauliny. Na szczęście Paulina jest cierpliwa, wszystko wyjaśnia, tłumaczy i ma czas dla swoich podopiecznych- w razie wątpliwości udziela pomocy i odpowiada na maile czy smsy.
Oczywiście jak do każdej zmiany trzeba się przyzwyczaić. I na początku jest to duża zmiana. Ale po około tygodniu lub dwóch nowe nawyki wchodzą w krew. Organizm też potrzebuje trochę czasu do zaakceptowania nowych smaków czy kombinacji. Jeśli chodzi o mnie to po około tygodniu przyzwyczaiłam się i zaczęłam odczuwać pozytywne skutki zmian- nie jestem śpiąca po posiłkach, długo też nie czuję głodu (nie muszę patrzeć na zegarek za ile wreszcie będę mogła zjeść kolejny posiłek). I co ważne, nie liczę kalorii, nie ważę posiłków, jedzenie jest urozmaicone i sycące.

 

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.