rekomendacje

Klientka Madzia – trening po porodzie

Z Madzią  miałam przyjemność spotkać się na początku września, pracowałyśmy 2 miesiące systematycznie. Klientka zgłosiła się 3 miesiące po drugim porodzie siłami natury. W ciągu  tego czasu waga spadła o ponad 7 kg, obwody znacznie się zmniejszyły, brzuch spłaszczył się. Przed nami sporo pracy, ale efekty treningów i diety widać gołym okiem, gratulacje przy dwójce szkrabów nie jest lekko!.

Opinia Magdy:

Do Pauliny zgłosiłam się gdyż chciałam zrzucić parę kilogramów, która mi pozostały jako bonus po drugiej ciąży. Celem naszej pracy było obniżenie wagi jak i obwodu brzucha. Paulina podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie ,  po pierwsze przeprowadziła ze mną wywiad, na podstawie którego ułożyła dla mnie indywidualny plan dietetyczny i treningowy. Następnie zaczęłam wdrażać uwagi i zalecenia w życie. Początek nie był lekki ale dzięki motywacji Pauliny udało się i moja waga poszła w dół.
Trener Personalny – Paulina – osoba dzięki której pozbyłam się kilku zbędnych kilogramów, a jednocześnie poszerzyłam swoje horyzonty żywieniowe.
Paulina pokazała mi, że dzięki dobrze dobranej diecie oraz regularnych ćwiczeniach można poprawić stan swojego zdrowia. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie nastąpiły po kilku tygodniach współpracy.
Polecam gorąco wszystkim osobom do kontaktu z Pauliną, które chciałyby popracować nad swoją sylwetką z jednoczesną poprawą swojego samopoczucia:)

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.