rekomendacje

Moi Klienci – Sabinka 3 miesiące po porodzie

Z Sabinką rozpoczęłam współpracę 1 listopada, dokładnie 3 miesiące po porodzie przez cesarskie cięcie- to jej 2 poród tą metodą, naszym celem treningowym było zmniejszenie obwodu brzucha i ud oraz poprawa ogólnej kondycji. Jak widać na zdjęciu poniżej cel osiągnięty w 80 %- nastąpiła znaczna poprawa wyglądu brzucha- dzięki specjalnie dobranej diecie oraz prostym zabiegom (masaż + naturalne olejki). Obwód brzucha mierzony przez pępek zmniejszył się o 3 cm, biodra szczuplejsze o 3cm, w uda mniej  o 4 cm , waga spadła o 2kg. Przed nami dużo  do zrobienia: modelowanie sylwetki, praca siłą, poprawa postawy oraz zniwelowanie przykurczy. To  przykład  młodej zdeterminowanej Mamy!!!- mam  różnych Klientów, ale osoba która walczy z czasem zajmując się dwójką szkrabów zasługuje na szczególne uznanie. Gratuluję i życzę Ci  dalszej wytrwałości i osiąganiu Twoich celów treningowych, w walce o lepsze samopoczucie, które daje nam energię do dalszego działania i wychowania młodego człowieka.

A to opinia samej Klientki:

“Pierwszy raz korzystałam z pomocy trenera personalnego i nie do końca wiedziałam jak nasza współpraca będzie wyglądała.. Po miesiącu pracy muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Dostałam wytyczne w sprawie diety oraz otrzymałam konkretne ćwiczenia, które miały mi pomóc w osiągnięciu mojego celu. Co tygodniowe raporty motywowały mnie do pracy nad sobą. Wszystkie informacje na temat żywienia są dla mnie bardzo cenne, dzięki pomocy Pauliny zyskałam nie tylko ja, ale także moja rodzina. Jeśli ktoś zastanawia się czy warto korzystać z takich porad…ja gorąco polecam!”

Zapisz się do newslettera!

Zyskasz dostęp do nowych artykułów, aktualne informacje o wydarzeniach i warsztatach, bezpłatne materiały i filmy do pracy własnej.